Podání přihlášky ke studiu

VII. Mezinárodní konference EDUCO 2012

Dynamika institucionálního vzdělávaní v kontextu přípravy učitelů přírodovědných, zemědělských a příbuzných oborů.

Odborné vzdělávání pro konkurenceschopnost venkova, didaktická příprava učitelů přírodovědných předmětů v souvislosti s efektivitou výchovně vzdělávacího procesu, péče o talentované a nadané žáky a její reflexe v celoživotním vzdělávání učitelů byly hlavními tématy konference s názvem „Dynamika institucionálního vzdělávaní v kontextu přípravy učitelů přírodovědných, zemědělských a příbuzných oborů“. Konala se 3. - 4. února 2012 ve školícím zařízení MŠMT ČR v Tatranské Štrbě. Hlavním organizátorem byl tradičně IVP ČZU v Praze. Konference se zúčastnili delegáti z Čech, Slovenska a Polska.